Take the first step: Get on the Precision Nutrition Coaching Presale List.
You’ll save up to 54% off the regular price and get the chance to register 24 hours before everyone else. By joining the presale list today, we’ll send you more information about PN Coaching, with no obligations to pay.
By signing up, you'll also get exclusive updates from
Precision Nutrition with health and fitness strategies
that work. You can unsubscribe at any time. Contact Us
or see our Privacy Policy for more details.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Nutriční coaching pro ženy
Dostaň se do nejlepší formy svého života.

Je čas zlepšit svoje zdraví, získat tělo svých snů a jednou provždy přestat držet diety. 
Přihlas se ještě dnes!
Další skupina se otevírá 3.4.2019
Základní obsah programu je v angličtině a je nutná alespoň pokročilí znalost jazyka.
Co můžeš od nutričního coachingu pro ženy očekávat:
Během dvanácti měsíců osobního, nutričního a fitness coachingu ti pomůžu dostat se do nejlepší formy tvého života a udržet si jí napořád.
Získej tělo, jaké si vždy chtěla.
Zhubni tuk, zesil, získej více energie na rodinu i práci.
Ať je tvůj cíl jakýkoliv, pomůžu ti (s asistencí od PN) ho dosáhnout.
Po 12ti měsících na tom budeš líp, než sis kdy dokázala představit.
Žádné nesmyslné diety
Ovládni zdravou stravu, aniž bys kvůli tomu musela změnit celý svůj (beztak už vytížený) život. Nech detaily programu na mně a soustřeď se vždy v jeden moment na jednu věc, která tě spolehlivě posune dál.
Drobné návyky. Obrovské výsledky.
PN vytvořila skvělý plán, já ti ho pomůžu převést do praxe a přeměnit tvoje cíle na každodenní, strategické úkoly, které ti pomůžou časem dosáhnout masivní přeměnu. Vytvoříš si zdravé návyky, které ti zůstanou napořád a stanou se pro tebe úplně automatické.
Zdravá strava a fitness, které se přizpůsobí tvému životu.
Ty budeš vždy na prvním místě. Tvůj život, tvoje potřeby a tvoje cíle. Na základě nich ti pomůžu sestavit plán na míru, který ti umožní překonat překážky, lépe jíst, víc se hýbat, tak aby to zapadalo do tvého vytíženého života.
Vedení a podpora od top kouče.
Jsem PN Level 1 a 2 certifikovaný kouč a budu s tebou od prvního kroku až do úspěšného cíle. Pomůžu ti dělat pravidelně a dlouhodobě správné volby, ať už ti život připraví libovolná překvapení.
Vědecky ověřené postupy.
Program od PN je ověřený vědecky a hlavně na téměř 100 000 klientech po celém světě. PN svůj program neustále vylepšuje a ladí na základě nejnovějších poznatků z psychologie a nutriční i sportovní vědy.
Zaručené výsledky.
Vydrž 12 měsíců a dostaneš se do nejlepší formy svého života stejně jako desítky tisíc klientů PN. Když ne, vrátím ti celou zaplacenou částku do koruny.
Nejnižší cena.
Už jsem koučem několik let, ale teprve technologie a tento online program mi umožňují poskytnout lidem, kteří jsou připraveni získat tělo, jaké si zaslouží za mimořádně nízkou cenu.
Změn svoje tělo jednou provždy
Ty mi řekneš, čeho bys chtěla dosáhnout a já ti to pomůžu uskutečnit. Začneme tvojí současnou situací a následně v průběhu programu dostaneš vše, co budeš potřebovat, aby ses cítila skvěle a vypadala lépe. Tohle není klasický program na tři měsíce, který běžně seženeš. Tento program ti dá veškeré nástroje a podporu, které potřebuješ k dosažení výsledků svých snů.
“Ovládám své chutě na sladké, nemám pocit, že jsem otrokem jídla a plánování jídla na každý den mě obtěžuje mnohem méně, než dřív.”
Veronika, klientka
ZAJISTI SI MÍSTO V PROGRAMU. Zapiš se na čekací listinu.
"All we get is one body and one life — and we can’t waste either.”Lisa, PN Coaching client
Osvědčené strategie, které ti umožní získat tělo tvých snů a hlavně si ho udržet.
Nejspíš už jsi zkoušela nějakou dietu a drsný tréninkový program, které se ale nedaly dlouhodobě vydržet.
Místo přístupu “všechno nebo nic” používám strategii malých, pravidelných úkolů, které budují zdravé návyky a která se osvědčila na tisících klientů.
Jaké jsou výsledky téhle metody? Vždy stejné: méně tuku, víc svalů, lepší zdraví i sebevědomí a to všechno aniž bys nenáviděla svůj život a držela drastické diety.
"Přemýšlím nad tím, co a proč jím. Také jsem se naučila poslouchat své tělo, co se mu líbí a co ne. Není to dieta, ale rozumný životní styl, který jsem byla schopna sloučit i s tím, že pracuji na směny. Doporučila bych to každému, kdo se chce cítit dobře..” Eva, klientka
Ahoj Veroniko, všiml jsem si, jak poslední dobou pravidelně dodržuješ nový návyky. To je super posun. Čemu ho přisuzuješ?
Díky. Zrovna minulý týden jsem si začala víc plánovat jídlo i cvičení a vyčlenila jsem si nějaký čas pro sebe. Díky tomu je mnohem lehčí přes den všechno zvládnout.
Tak to rád slyším. Zní to, jakože ti lekce z programu opravdu sedly. Ozvu se zase příští týden. Napiš, když budeš do té doby cokoliv potřebovat.
Spolupracuj s koučem světové úrovně.
Nutriční a fitness coaching je moje vášeň, které se věnuji každý den a rád pomáhám lidem jako jsi ty. 
Ať ti život připraví jakékoliv překážky, pomůžu ti je překonat a přizpůsobit program tvé unikátní situaci.
Budeš mě moci kdykoliv kontaktovat online a vybrat si způsob komunikace, který ti bude nejvíc vyhovovat (email, zpráva, telefon, video).
Budu na tebe v průběhu programu dohlížet. Povedu tvoje kroky a dám ti potřebnou podporu. A pokud budeš chtít, budeš se moci stát součástí komunity podobně smýšlejících lidí, kteří se účastní programu ve stejnou dobu a navzájem se podporují a vyměňují si zkušenosti a rady.
Martin Šturc, PN Level 2 Coach
Pomáhám lidem lépe jíst a více se hýbat pomocí tvorby zdravých návyků, aby se cítili skvěle a měli víc energie na rodinu i náročnou práci. 
Tým profesionálů z PN spolupracuje se společnostmi jako Apple, Nike, s profesionálními kluby NHL a  NBA, nebo s olympijskými sportovci. PN byla časopisem Fast Company zvolena jako jedna z nejinovativnějších společností zabývající se fitness.
Podívej se, co s programem dokázaly některé klientky.
Dej mi jeden rok a dostaneš se do nejlepší formy svého života. Když ne, dostaneš zpět peníze.
Na svoje služby dávám záruku.
Vydrž jeden rok a pokud i pak nebudeš spokojená s výsledkem, dostaneš peníze za program zpět.

Co od tebe budu potřebovat?

Aby jsi udělala první krok.
Kolik to bude stát?
Chci tento program udělat co nejdostupnější a poskytnout moje služby co největšímu množství lidí, kteří jsou ochotní udělat první krok na cestě k lepší postavě. 

Proto si můžeš vybrat ze dvou možností.

Kickstart
Trvá 16 týdnů a naučíš se v něm 8 základních zdravých návyků, které ti pomůžou dát dohromady jídlo, velikost porcí, kvalitu používaných potravin a nastavení mysli pro úspěšnou transformaci.
Tenhle program nakopnou tvojí cestu k lepšímu tělu.

Kolik to stojí
Nutriční Coaching
1490 Kč/měsíc nebo 4990 Kč jednorázově

Nutriční Coaching + Tréninkový plán na míru
1990 Kč/měsíc nebo 6490 Kč jednorázově

Habits for life
Trvá 12 měsíců a oproti programu Kickstart se v něm naučíš kompletní sestavu 25 zdravých návyků, díky kterým zhubneš, zesílíš a jednou provždy ovládneš zdravé stravování, naučíš se zbavovat a odolávat stresu, lépe spát i plánovat svůj den.
Ať je tvým cílem "jen" o něco lépe vypadat, mít víc energie na rodinu a práci, nebo podpořit svůj sportovní výkon, tenhle program ti změní život k lepšímu, jednou provždy.

Kolik to stojí
Nutriční Coaching
1490 Kč/měsíc nebo 15190Kč jednorázově

Nutriční Coaching + Tréninkový plán na míru
1990 Kč/měsíc nebo 20290Kč jednorázově

Oba programy jsou v angličtině a je potřeba alespoň středně pokročilá znalost. Upozorňuji na to předem, aby nedošlo k nějakému nedorozumění
Získáš nejlepší osobní, nutriční a fitness coaching, každodenní lekce, úkoly a tréninky na míru jen za 66Kč na den. Konečně se ti podaří získat tělo svých snů, protože budeš mít potřebné schopnosti, nástroje a návyky, aby se ti tuhle změnu podařilo udržet po celý život.
Napiš další úspěšný příběh právě ty.
Tohle je tvoje příležitost stát se součástí nejlepšího transformačního programu na světě, spolupracovat se špičkovým koučem, dostat se do formy svého života a navždy si jí udržet. Udělej první krok již dnes a registruj se

Další skupina se otevírá 3.4.2019

ZAUJAL TĚ MŮJ PROGRAM? KLIKNI SEM A DOZVÍŠ SE VÍC!

Obchodní podmínky

© Martin Šturc 2018. All Rights Reserved.